fbpx
Close
Łąkowa 11 lok. 4, 15-369 Białystok
793 093 888
kontakt@bioharmonia.pl

Szczepionka jest preparatem pochodzenia biologicznego. Zawiera ona odpowiedni antygen, który po wprowadzeniu pobudza układ autoimmunologiczny do rozpoznawania go jako obcy. W ten sposób układ odpornościowy wytworzy przeciwciała, które zapisują się w „pamięci” organizmu.

W niektórych przypadkach dochodzi do powikłań poszczepiennych, które mogą objawiać się w zależności od rodzaju szczepionki np. przewlekłym zapaleniem stawów. Badanie biorezonansem pozwala na ustalenie obciążeń wywołanych szczepionkami i wdrożenie odpowiedniej terapii eliminującej.
Wykonujemy testy na obciążenia szczepionkami i patogenami.

 

Diphteria szczepionka Diphteria Patogen  CEE szczepionka CEE patogen
Żółta febra szczepionka Żółta febra patogen Grypa szczepionka Grypa patogen
Odra szczepionka Odra patogen Świnka szczepionka Świnka patogen
Ospa szczepionka Ospa patogen Polio szczepionka Polio patogen
Różyczka szczepionka Różyczka patogen Tężec szczepionka Tężec patogen
Wścieklizna szczepionka Wścieklizna patogen Gruźlica szczepionka Gruźlica patogen
Ospa wietrzna szczepionka Ospa wietrzna patogen HIB szczepionka IPV szczepionka
HPV szczepionka

 Zatrucie metalami ciężkimi
to stan chorobowy wywołany działaniem metali ciężkich. Za najbardziej niebezpieczne uznaje się kadm, ołów, rtęć i arsen. Nawet najmniejsze obciążenie organizmu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Metale ciężkie gromadzą się w organizmie głównie w narządach miąższowych tj. wątroba. Wykonujemy testy na obciążenia m.in:

 

aluminium amalgamat ołów kadm
złoto kobalt miedź nikiel
pallad rtęć srebro teflon

 

Badanie diagnostyczne wykonywane jest metodą biorezonansową aparatem BICOM® OPTIMA, który jest urządzeniem medycznym klasy IIA. Jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, może być wykonywane małym dzieciom.
Terapia biorezonansowa podobnie jak homeopatia czy akupunktura i inne metody medycyny komplementarnej nie zapewnia 100% skuteczności. Efekt zależny jest od danego schorzenia i samego organizmu pacjenta oraz od jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty.