fbpx
Close
Łąkowa 11 lok. 4, 15-369 Białystok
793 093 888
kontakt@bioharmonia.pl

Biorezonans

Bada i przywraca naturalne oddziaływania międzykomórkowe, które mogą być zakłócone przez alergie, patogeny i inne obciążenia.

Metoda Biorezonansu opiera się na założeniu, że procesy fizjologiczne w organizmie są kontrolowane i regulowane, nie tylko w wyniku procesów chemicznych, lecz w dużym stopniu impulsów elektromagnetycznych. Narządy, organy i układy w zdrowym organizmie wykazują charakterystyczne wzory częstotliwości. Każda ingerencja w częstotliwości tych wzorców (np. spowodowana obecnością pasożytów) może prowadzić do znacznych zakłóceń w organizmie i choroby. Biorezonans umożliwia:

Urządzenia diagnostyczno-terapeutyczne

Bicom® Optima

W naszej Klinice korzystamy z obecnie z najnowszego dostępnego na rynku aparatu niemieckiej firmy: Regumed Gmbh – Bicom® Optima.  To urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne o szerokim spektrum możliwości. Urządzenie łączy w sobie diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych. Posiadamy: BICOM optima® New B34 oraz BICOM optima® New Mobile. 

Jesteśmy także pierwszym i na razie jedynym gabinetem w Polsce, a także jednym z pierwszych gabinetów w Europie posiadających tak zaawansowane urządzenie do diagnozy,  jakim jest  BICOM BodyCheck2.

BICOM BodyCheck2 to bioenergetyczna metoda testowa, która wykonuje pomiary stanu
ciała za pomocą specjalnego zestawu głowic.
Aparatura Bicom posiada Certyfikację UE dla urządzeń medycznych grupy IIa, TÜV, CE
Moduł terapeutyczny I i Moduł kompleksów substancji II
Certyfikat szkolenia terapeuty wydany przez MONADITH-BIOMED
567 kompleksów substancji zapisanych w pamięci aparatu BICOM optima®
Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Terapia biorezonansowa aparatem BIOCOM®

Możemy pomóc w leczeniu Twojej dolegliwości