fbpx
Close
Łąkowa 11 lok. 4, 15-369 Białystok
793 093 888
kontakt@bioharmonia.pl

Terapia metodą biorezonansu należy do nowoczesnych form medycyny niekonwencjonalnej. Polega na pobudzaniu zdolności autoregeneracyjnych organizmu i tym samym zwalczaniu wielu chorób. Poprzez wykorzystanie naturalnie występujących w ciele drgań elektromagnetycznych możliwe jest rozpoznanie drgań patologicznych wywołanych przez obciążenia i patogeny. Metoda ta została opracowana przez naukowców niemieckich w latach 80-tych XX wieku i opiera się zarówno na medycynie chińskiej, jak i najnowszych osiągnięciach naukowych.

Przebieg terapii:

Na elektromagnetyczne pole Pacjenta oddziałuje się dokładnie dopasowanym sygnałem terapeutycznym, z kolei organizm przekazuje do urządzenia BICOM zmieniony wzorzec drgań. Proces ten ciągle się powtarza. W ułamkach sekund. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane, a w końcu wygaszane. Fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek  czego dochodzi do normalizacji procesów oraz wyleczenia. Naszym Pacjentom możemy zapewnić:

 

  • terapię odczulającą,
  • terapię eliminującą obciążenia z organizmu,
  • terapię wzmacniającą odporność,
  • terapię antydepresyjną i antystresową,
  • terapię odchudzającą,
  • terapię zwalczającą uzależniania,
  • terapię przeciwbólową,

 

 

Działanie terapeutyczne przebiega nie w urządzeniu, lecz w samym organizmie Pacjenta.

Teraz przy pomocy Bicom Chipa istnieje możliwość przedłużenie czasu i działania terapii poprzez wykorzystywanie zapisanych na nim programów terapeutycznych.  Zapisana informacja na Bicom Chipie pozostaje aktywna do trzech tygodni. Chip jest wklejony w okrągły plaster, który nie podrażnia skóry, przepuszcza powietrze, jest odporny na wszystkie czynniki zewnętrzne.

Terapie i testy biorezonansowe wykonywane przez wyszkolonych terapeutów aparatem BICOM®, są bezinwazyjne i bezbolesne, dzięki czemu możemy przeprowadzać diagnozę i terapię nawet wśród małych dzieci i wrażliwych Pacjentów.