fbpx
Close
Łąkowa 11 lok. 4, 15-369 Białystok
793 093 888
kontakt@bioharmonia.pl

Bioharmonia

Przywróć naturalną harmonię w Twoim organizmie

W naszej Klinice badamy i przywracamy naturalne oddziaływania międzykomórkowe, które mogą być zakłócone przez alergie, patogeny i inne obciążenia. Wszystkie testy oraz terapie wykonywane są metodą biorezonansu przez wykwalifikowanych terapeutów, którzy posiadają certyfikaty ukończenia szkoleń z Biorezonansu wydane przez MONADITH-BIOMED s.c.

Testy oraz terapie są bezinwazyjne i bezbolesne, dzięki czemu możemy przeprowadzać diagnozę nawet wśród małych dzieci i wrażliwych Pacjentów.

Jesteśmy pierwszym i na razie jedynym gabinetem w Polsce, a także jednym z pierwszych gabinetów w Europie posiadających tak zaawansowane urządzenie do diagnozy – BICOM BodyCheck2

Nasza Klinika

Czym się wyróżniamy?

Urządzenia diagnostyczno-terapeutyczne

W naszej Klinice korzystamy obecnie z najnowszego dostępnego na rynku aparatu niemieckiej firmy: Regumed Gmbh – Bicom® Optima, który jest urządzeniem medycznym klasy IIA.  To urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne o szerokim spektrum możliwości. Urządzenie łączy w sobie diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych.

  • BICOM optima® New B34
  • BICOM optima® New Mobile - aparat przenośny
  • NOWOŚĆ! BICOM®BodyCheck2 Standard

Umożliwia przeprowadzenie pełnej, bioenergetycznej kontroli zdrowia. Automatycznie skanuje i ocenia wzory częstotliwości całego ciała, w tym narządów wewnętrznych, kości i tkanek aż do poziomu komórki. W szybki sposób można uzyskać przegląd stanu energetycznego pacjenta. W przypadku wykrycia zakłóceń BICOM BodyCheck2 zasugeruje możliwe przyczyny i zapewni odpowiednie wytyczne dla dalszej terapii.

Testy diagnostyczne

W swojej ofercie posiadamy wszystkie dostępne testy diagnostyczne, w tym również największy Test na obciążenie Boreliozą, który zawiera ponad 70 ampułek.  Badanie wykonujemy ręcznie przy użyciu szklanych ampułek, co daje większą dokładność niż przy zastosowaniu próbek cyfrowych. Umożliwiamy diagnozę m.in.:

  • alergii (pokarmowych, wziewnych i inne)
  • obciążeń organizmu (wirusami, bakteriami, grzybami, pasożytami, metalami ciężkimi i inne)
  • niedoborów witamin i minerałów
  • obciążeń środowiskowych

Terapia biorezonansowa tak jak homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny komplementarnej nie zapewnia 100% skuteczności, jest to zawsze zależne od danego schorzenia i samego organizmu Pacjenta oraz od jego stosowania się do zaleceń. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z darmowej
konsultacji telefonicznej

Sprawdź czy terapia biorezonansowa aparatem BIOCOM®,
który jest urządzeniem medycznym klasy IIA,
może pomóc w leczeniu Twojej dolegliwości
REZERWACJA USŁUGI

Formularz rezerwacji

Wypełnij formularz rezerwacji w celu umówienia wizyty

BioHarmonia, ul. Łąkowa 11 lok. 4, 15-369 Białystok
Email: kontakt@bioharmonia.pl Telefon: 793 093 888