O GABINECIEDowiedz się o nas więcej

Bioharmonia - gabinet medycyny alternatywnej w Lublinie

Przedsięwzięcie jakim jest Bioharmonia jest efektem wieloletnich zainteresowań i fascynacji, kilku przyjaciół, możliwościami tzw. terapii naturalnych. Są one uzupełnieniem, lub alternatywą, dla tradycyjnej medycyny zachodniej, mającej duże osiągnięcia, ale też ograniczenia i ścieżki wiodące do nikąd. Cywilizacja zachodnia w swoim stylu życia zapomniała o prawdziwej naturze człowieka, i jego możliwościach.
 
Podstawowym celem naszej pracy jest przywrócenie naszym klientom równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, fizycznej i psychicznej. Staramy się to osiągnąć poprzez stosowanie metod tradycyjnych znanych od setek i tysięcy lat. Doceniamy również terapie łączące zdobycze współczesnej elektroniki z tradycyjną medycyną wschodnią. Żyjąc na początku trzeciego tysiąclecia, wkroczyliśmy w stan nieustannej zmiany, intensywnej mutacji zarówno naszego ciała fizycznego, jak i ciał subtelnych. Próbujemy w Bioharmonii przywrócić człowiekowi równowagę, pomagać w przypomnieniu ciału, że jest doskonałe i samo siebie potrafi leczyć.
 
Stare prawdy "w zdrowym ciele zdrowy duch" czy też "ciało jest świątynią ducha" są dla nas ciągle aktualne. Są naszym drogowskazem.

Bezpieczne i skuteczne terapie naturalne w Lublinie

Skuteczne i bezpieczne terapie naturalne

Oferowane przez nas zabiegi i terapie skutecznie pomagają wykrywać i wspomagać leczenie szerokiego spektrum schorzeń organizmu, a przy tym są całkowicie bezpieczne dla pacjenta oraz w pełni naturalne - nie wymagają użycia syntetycznych środków.

Poznaj nasze terapie

Certyfikowani terapeuci medycyny alternatywnej w Lublinie

Doświadczenie i kompetencje potwierdzone dyplomami

Nasi terapeuci od wielu lat, aktywnie i z potwierdzonymi sukcesami, stosują w pracy z pacjentami zabiegi z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej. Stale poszerzamy, weryfikujemy oraz uaktualniamy swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i konwencjach, aby jak najlepiej służyć naszym klientom.

Poznaj nasze terapie

Pasja i zaangażowanie

Pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Medycyna alternatywna to przede wszystkim nasza pasja, którą naturalnie chcemy dzielić się ze wszystkimi których znamy, pomagając przy okazji osobom z problemami zdrowotnymi. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście do każdego przypadku, pełne zaangażowanie, oraz konsultacje przez i po terapii.

Poznaj nasze terapie